Cennik usług medycznych świadczonych przez DuoMedic – indywidualna wycena

Cennik usług medycznych ustalany jest indywidualnie dla każdego Klienta

Podczas rozmowy ustalamy cenę za transport medyczny, zabezpieczenie imprez masowych lub innych usług medycznych świadczonych przez firmę DuoMedic. Ponieważ zależna jest m.in. od odległości, dostępności lokalu, ilości osób itp. Czynników jest wiele, dlatego staramy się optymalnie oceniać sytuację i podejmować tak decyzje, aby jak najlepiej dostosować cennik do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Cennik usług medycznych w przypadku transportu dalekiego

Wykonujemy przewóz osób chorych / niepełnosprawnych nie tylko na terenie Bydgoszczy, ale także poza granicami miasta. Odbyliśmy już setki transportów i setki tysięcy kilometrów terenu całego kraju i kontynentu. W szczególnych przypadkach, jeśli wymaga tego sytuacja oferujemy transport międzynarodowy lub inne usługi medyczne poza granicami Polski. W takich przypadkach pobierana jest opłata w formie zaliczki za rezerwację karetki w wysokości 50% szacowanych kosztów transportu zgodnie z podpisaną wcześniej umową.

Nie ma ukrytych kosztów!

Cennik usług medycznych zawiera:

  • Wnoszenie i znoszenie jest zawsze w cenie transportu medycznego. Niezależnie od piętra i tego czy jest na terenie miasta Bydgoszczy czy usługa medyczna jest wykonywana poza nim.
  • Wiemy jak ważna dla Pacjenta jest obecność bliskiej osoby (opiekuna prawnego, współmałżonka czy innego członka rodziny, przyjaciele itp.). Dlatego przewidujemy bezpłatny przejazd dla jednej takiej osoby podczas wykonywania transportu sanitarnego.
  • Płatność za wykonanie usługi medycznej następuje bezpośrednio po jej realizacji. W przypadku podpisania stałych umów na transport sanitarny, zabezpieczenia imprez masowych czy innych świadczeń – możliwość płatności przelewem z odroczonym terminem zgodnie z podpisaną umową.
  • W przypadku większej ilości przewozów sanitarnych lub innych świadczonych usług oferujemy rabaty!!! Z nami zawsze można się dogadać. 🙂

Chcemy służyć ludziom swoim doświadczeniem i wiedzą, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji! Wystarczy zadzwonić pod numer +48 572 300 333 i umówić się z nami na konkretny termin. 🙂 Zapewniamy Państwu, nie tylko miłą atmosferę podczas przewozu dobrze wyposażoną i czystą karetką. Przede wszystkim pełen profesjonalizm, który jest gwarancją Państwa bezpieczeństwa zdrowia i życia, a także komfortu fizycznego i psychicznego. Ratownicy medyczni, kierujący karetką, mają za sobą wiele lat spędzonych za kółkiem samochodu jak i pojazdów uprzywilejowanych, co sprawia, że jeżdżą bardzo ostrożnie, ale pewnie i jak najszybciej do celu wymaga tego sytuacja.

Strona używa ciasteczek. Przeglądając godzisz się na ich akceptację. By zmienić ustawienia zajrzyj do ustawień swojej przeglądarki.