DuoMedic prowadzi legalną działalność wspartą wieloletnim doświadczeniem i wymaganymi pozwoleniami

DuoMedic

Firma DuoMedic z transportem medycznym związana jest od kilkunastu lat…

DuoMedic doskonale orientuje się w branży, znamy priorytety oraz wymagania naszych Klientów i Pacjentów. Zdobywane przez nas latami doświadczenie poprzez pracę w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy, Oddziale Kliniki Medycyny Ratunkowej, Oddziałach szpitalnych w tym Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej, firmach zajmującymi się transportem medycznym pozwoliło nam na opracowanie najwyższych standardów w branży medycznej.

DuoMedic czyli bezpieczny i terminowy transport medyczny w komfortowych warunkach.

Każda karetka (ambulans) serwisowana jest tylko w Autoryzowanej Stacji Obsługi według rygorystycznych planów serwisowych. Daje nam to pewność, że dowieziemy Pacjenta bezpiecznie i pewnie, bez żadnych usterek. Ambulanse, którymi dysponujemy, umożliwiają wygodne podróżowanie. Zatrudniany przez nas personel posiada wieloletnie doświadczenie. Jest przeszkolony w zakresie niesienia pomocy usług medycznych dla wszystkich potrzebujących Pacjentów znajdujących się w bezpośrednim stanie zagrożenia życia i zdrowia. W skład zespołów realizujących powierzone usługi medyczne wchodzą: lekarze specjaliści, pielęgniarki i pielęgniarze systemowi, ratownicy medyczni i sanitariusze z odbytym Kwalifikowanym Kursem Pierwszej Pomocy. Wszystko po to by DuoMedic świadczył najwyższą jakość usług medycznych tj. transport medyczny i zabezpieczenia imprez masowych.

DuoMedic starannie dobiera kadrę Pracowników

Zapewnia obsługę na najwyższym poziomie pod kątem potrzeb każdej osoby, która znajduje się pod naszą opieką Pacjenta oraz Osobę Towarzyszącą (o tej możliwości więcej dowiedzą się Państwo w cenniku). Posiadamy wymagane prawem uprawnienia do świadczenia usług medycznych tj. transport medyczny czy zabezpieczenia imprez masowych. Wykazujemy wiedzę i doświadczenie oraz potencjał techniczny naszych sprzętów medycznych oraz karetek stacjonujących na terenie Bydgoszczy. Do Każdego podchodzimy indywidualnie co pozwala nam zachować elastyczność w świadczeniu usług medycznych. Ceny dopasujemy indywidualnie do zlecenia. Zobowiązujemy się do zachowania tajemnicy zawodowej na podstawie ustawy o zawodach lekarza, pielęgniarki oraz ratownika medycznego, kodeksu cywilnego, a także o ustawie o ochronie danych osobowych.

Cieszymy się, że darzycie nas Państwo coraz większym zaufaniem. Każdego dnia i tygodnia zgłaszają się do nas osoby prywatne potrzebujące transportu bliskiej osoby, która jest chora lub niepełnosprawna. Podpisaliśmy już umowy z kilkunastoma przychodniami i szpitalami. Wykonujemy dla nich specjalistyczne przewozy medyczne. Odbyliśmy też kilkaset samodzielnych obstaw medycznych oraz kilkadziesiąt w kooperacji z zaprzyjaźnionymi firmami medycznymi.  Zapraszamy do współpracy.