Warning: session_start(): open(/var/lib/php5/sess_prr0hrijcntb898lppg23auln1, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /profiles/d/du/duo/duomedic/duomedic24h.pl/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/redirect.php on line 25
DuoMedic - O nas - transport, zabezpieczenia, szkolenia

DuoMedic – trochę o nas

Firma Duomedic z transportem medycznym związana jest od kilkunastu lat…

Duomedic doskonale orientuje się w branży, znamy priorytety oraz wymagania naszych Klientów i Pacjentów. Zdobywane przez nas latami doświadczenie poprzez pracę w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy, Oddziale Kliniki Medycyny Ratunkowej, Oddziałach szpitalnych w tym Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej, firmach zajmującymi się transportem medycznym pozwoliło nam na opracowanie najwyższych standardów w branży medycznej.

DuoMedic czyli bezpieczny i terminowy transport medyczny w komfortowych warunkach.

Każda karetka (ambulans) serwisowana jest tylko Autoryzowanej Stacji Obsługi według rygorystycznych planów serwisowych, co daje nam pewność, że dowieziemy Pacjenta bezpiecznie i pewnie, bez żadnych usterek. Ambulanse, którymi dysponujemy, umożliwiają wygodne podróżowanie, a zatrudniany przez nas personel posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie niesienia pomocy usług medycznych dla wszystkich potrzebujących Pacjentów znajdujących się w bezpośrednim stanie zagrożenia życia i zdrowia. W skład zespołów Ratowników Medycznych i Pielęgniarzy realizujących powierzone usługi medyczne wchodzą lekarze specjaliści, pielęgniarki i pielęgniarze systemowi, ratownicy medyczni i sanitariusze z odbytym Kwalifikowanym Kursem Pierwszej Pomocy – wszystko po to by DuoMedic świadczył nawyższą jakość usług medycznych tj. transport medyczny i zabezpieczenia imprez masowych.

Duomedic starannie dobiera kadrę pracowników

Zapewnia obsługę na najwyższym poziomie pod kątem potrzeb każdej osoby, która znajduje się pod naszą opieką Pacjenta oraz Osobę Towarzyszącą (o tej możliwości więcej dowiedzą się Państwo w cenniku). Posiadamy wymagane prawem uprawnienia do świadczenia usług medycznych tj. transport medyczny czy zabezpieczenia imprez masowych w których wykazujemy wiedzę i doświadczenie oraz potencjał techniczny naszych sprzętów medycznych oraz karetek stacjonujących na terenie Bydgoszczy. Do każdego podchodzimy indywidualnie co pozwala nam zachować elastyczność w świadczeniu usług medycznych oraz dopasować do nich ceny.
Zobowiązujemy się do zachowania tajemnicy zawodowej na podstawie ustawy o zawodach lekarza, pielęgniarki oraz ratownika medycznego, kodeksu cywilnego, a także o ustawie o ochronie danych osobowych.

Duomedic jest do Państwa dyspozji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku!

Cieszymy się, że darzycie nas Państwo coraz większym zaufaniem. Każdego dnia i tygodnia zgłaszają się do nas osoby prywatne potrzebujące transportu bliskiej osoby, która jest chora lub niepełnosprawna. Podpisaliśmy już umowy z przychodniamy i wykonujemy dla nich specjalistyczne przewozy. Odbyliśmy też kilka samodzielnych obstaw medycznych oraz kilka w kooperacji z zaprzyjaźnionymi firmami medycznymi. Na zawodach wszyscy szczęsliwie dojechali i dobiegli do mety cali i zdrowi, więc można powiedzeć, że wszystko się udało w jak najlepszym porządku 🙂 tak wyglądał nasz pierwszy miesiąc działalności na Bydgoskim i Kujawsko-Pomorskim aktywnym obszarze działania. Jak będzie dalej? tylko lepiej 🙂 a dlaczego? Bo cały czas inwestujemy w siebie (szkolenia z nowoczesnych technik ratownictwa, sympozia, kursy na temat fukncjonalności nowoczesnego sprzętu) oraz w najnowocześniejszy osprzęt ratowniczy karetki i osobisty, by mieć jeszcze większe możliwości niesienia pomocy i ratować ludzkie zdrowie i życie. Zapraszamy do współpracy, nie pożałujecie Państwo 🙂

DuoMedic