PKO Bydgoski Festiwal Biegowy

Dzięki! 🙂

PKO Bydgoski Festiwal Biegowy – po raz pierwszy odbył się 22 maja 2016 w Bydgoszczy. Patrząc po zainteresowaniu i zapoznaniu się z opinią uczestników Organizator zapowiedział już, że nie był to ostatni festiwal biegowy organizowany przez PKO, który odbył się w naszym mieście. Pogoda dopisała, jednak upał dał się we znaki zawodnikom, przez co wielu musiało skorzystać z pomocy medycznej, naszej lub naszych Partnerów na zabezpieczeniu. Kilkadziesiąt osób w w szpitalu, kilkaset to drobne interwencje. Gratulujemy Zwycięzcom (wyniki na stronie internetowej biegu), a przede wszystkim uczestnikom, którzy pokonali siebie, pokonali swój organizm i tym samym też zwyciężyli. WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

PKO Bydgoski Festiwal Biegowy – Galeria

5 thoughts on “PKO Bydgoski Festiwal Biegowy”

1. Czułem się bezpiecznie wiedząc, że jesteście w pobliżu. Dzięki!

2. Wyśmienicie przygotowani ratownicy widziałam jak zabieracie z trasy osobę nieprzytomną w pełni profesjonalne działanie brawo Panowie

3. Patrząc od strony biegacza, takie zabezpieczenie tasy jest niezwykle ważne i istotne. Wiele razy widziałem jak biegacze korzystali z pomocy medycznej, najczęściej prosząc o pomoc przy pojawiających się skurczach, ale nie tylko. Świadomość, że co pewien dystans, można liczyć na profesjonalną pomoc jest niezwykle istotna. Brawo. Oby PKO Bydgoski Festiwal Biegowy rozwijał się i dzięki Waszej pomocy, coraz więcej uczestników brało w nim udział 🙂 Pozdrawiam, Kamil