⚽ Juventus Academy, 🥋 Kyokushin Karate, 🏃🏼 CityTrail i straszna Ścieżka Duchów 👻

nie doleciała
5/5 - (4 votes)

Kyokushin Karate mistrzostwa Polski

Na terenie całego kraju odbywają się mistrzostwa Polski w Kyokushin Karate. Także w naszym rejonie mieliśmy okazje zabezpieczać i oglądać zmagania juniorów. Był to pokaz pięknej sztuki walki fair play oraz szacunku do przeciwnika. Przy tak efektownych sportach walki opieka medyczna jest niezbędna. Na szczęście przebiegu imprezy nie zakłóciły żadne poważniejsze kontuzje itp.

Ścieżka Duchów 2018

Już po raz 4 odbyła się jedyna w kraju taka impreza. Cieszy się takim powodzeniem, że w tym roku obywała się przez 2 dni, aby wpuścić na trasę wszystkich chętnych. Na czym polega impreza? Na terenie bydgoskiego Exploseum, po zmroku wytycza się ścieżkę… czerwonymi zniczami. to jedyne światło, ale nie jedyna atrakcja. W mrocznej scenerii kryją się potwory, psychopatyczni mordercy i nauczyciele matematyki ( 😉 ) – czyli wszystko to co nas przeraża i napawa strachem. Trasa liczy ok 2 km. Czasy ścieżki wahają się od 5 do 20 minut – zależy jak bardzo się ktoś boi. Pomimo, że w Bydgoszczy mamy wiele escape room, z których najstraszniejsze pokoje są prawdopodobnie w Fabryce Czasu, to jak widać, raz do roku brakuje nam kolejnej dawki adrenaliny i wybieramy się na takie imprezy jak Ścieżka Duchów. Może w przyszłym roku też się zobaczymy?

Juventus Academy Bydgoszcz

Miło nam, że w pewnym stopniu jesteśmy częścią bydgoskiego sportu, zabezpieczamy bardzo wiele biegów, wyścigów, lekkoatletykę i co raz częściej piłkę nożną. Niedawno na boiskach Zawiszy mieliśmy przyjemność zabezpieczać trening i mecz Juventus Academy Bydgoszcz. Fajnie, że łowcy talentów piłkarskich działają także na naszym terenie. Dają szanse Młodzieży nie tylko osiągnąć własne marzenia, ale także stawania się lepszym sportowcem i człowiekiem.

CityTrail znów w Bydgoszczy

Kolejny rok udowadniamy na Bydgoskich i Trójmiejskich trasach, że kooperacja i współpraca nie jest nam obca. Jak zawsze, także w tym sezonie będziemy działali pod skrzydłami Grupy ParaMed. W końcówce poprzedniego sezonu była piękna pogoda, co stworzyło idealne warunki do bicia życiowych rekordów, czy w tym sezonie uda się znów pokonać samych siebie? Jak zwykle jest to cykl zabezpieczeń medycznych także jeszcze nie raz o tym tutaj przeczytacie – a może nawet spotkamy się na kolejnej imprezie?