Dożynki, Wyścigi i Eventy – czyli zakończenie wakacji na całego

Traktorek
5/5 - (1 vote)

Impreza firmowa w Myślęcinku

Polana Różopole w Myślęcinku już od wielu lat służy nie tylko Bydgoszczanom jako miejsce rodzinnych spotkań i spacerów, ale co raz częściej jest doskonałym miejscem na firmowe eventy dla pracowników. Mieliśmy przyjemność zabezpieczać medycznie jedno z takich wydarzeń, w tym wypadku organizator miał fajny pomysł by połączyć przyjemne z pożytecznym. Oprócz ochrony medycznej, można było odbyć szkolenie z pierwszej pomocy, co w dzisiejszych czasach niestety jest rzadkością, bo wielu zamiast pomagać woli nagrywać albo boi się pomagać bo to czarna magia, niestety…

Dożynki w Nowej Wsi Wielkiej

Jak co roku na zakończenie lata u naszych sąsiadów w Nowej Wsi Wielkiej odbyły się dożynki. W miniony weekend zabezpieczaliśmy medycznie mieszkańców gminy, którzy podtrzymali słowiańskie tradycje i wybawili się na wspólnej imprezie. Niegdyś było to święto dziękczynne, za zebrane plony ziemi, dzisiaj cząstka tego zapewne została, chociaż bardziej przyjęło to charakter wspólnej sąsiedzkiej zabawy.

Wyścigi Traktorów Grene Race 2019 Puchar Polski na polach Wielowsi

W kooperacji z firma Sormed, mieliśmy przyjemność kolejny raz zabezpieczać tą wielce widowiskową imprezę, która jak co roku odbywa się w kilku kategoriach: wyścigo w kategorii do i powyżej 80 KM, najpopularniejsze Ursus C-330, Ursus C-45, traktory retro, najgłośniejszy traktor oraz znane wszystkim hasło Kobiety na traktory!. Przyniosły one wiele radości publiczności i wiele zabawy samym uczestnikom. Tegoroczny Puchar Polski wzbogacono o Wrak Race, wystawę sprzętu rolniczego oraz pokazy oldcarów i ciężarówek.