Cross, Judo i Szkolenia

5/5 - (1 vote)

Szkolenia od najmłodszych lat dają wiele dobrego

Jak życie wielokrotnie pokazało, takie wizyty w szkołach i przedszkolach, dają wiele dobrego. Dzieciom karetka przestaje być obca, Ratownicy nadal są superbohaterami, ale dla ludzi. Zdarzają się sytuacje, gdzie dzieci wzywają karetkę do zasłabnięć swoich opiekunów co jest bardzo dobrą rzeczą. Być może w przyszłości, takie spotkania i szkolenia sprawią, że teraz jeszcze dzieci, a później młodzież i dorośli będą umieli przeprowadzić chociaż RKO, a nie stać tylko z telefonem i nagrywać „akcje”

Cross Duathlon Bydgoszcz

Zabezpieczenie medyczne kolejnej imprezy biegowej w bydgoskim Myślęcinku. Zabezpieczaliśmy od strony medycznej uczestników, którzy pokonali całą trasę łącząc ze sobą bieg z jazdą na rowerze.

V Mistrzostwa Gminy Białe Błota w Judo

Zabezpieczaliśmy życie i zdrowie uczestników, piątych już mistrzostw w Judo, w naszych zaprzyjaźnionych Białych Błotach.

IV MARATON SZLAKIEM MĘCZEŃSKIEJ DROGI BŁ. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI

To wydarzenie odbyło się już po raz 4 i chyba pozytywnie wbiło się w grafik naszych biegaczy. Jest specyficzny przez swój charakter upamiętniający męczeńską śmierć i ostatnią drogę księdza Jerzego Popiełuszki. Droga z Parafii pw. Świętych Polskich Braci Męczenników do Górska, jest odległością na dystansie maratonu.

Transport sanitarny do Warszawy