Trochę pobiegane, trochę postraszone….

Dzięki! 🙂

Cross Run Budstol Invest

Nasz bydgoski Myślęcinek został już chyba zdominowany przez imprezy sportowe. Cross Run to kolejna udana impreza dla rozbieganych bydgoszczan, która mieliśmy przyjemność zabezpieczać medycznie. Ponieważ trasa nie rozpieszczała, ze względu na piękną, jak na październik, chociaż deszczową pogodę. W zabezpieczeniu brała udział karetka z obstawą ratowników oraz ratownik medyczny na motocyklu. Trasa intensywna i wymagająca także dla nas, ponieważ leżące mokre liście nie stwarzały pewnego gruntu pod nogami uczestników.

Bergovia Cup

W naszym regionie już po raz drugi odbyły się II Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Przedszkolaków w Piłce Nożnej. Wstęp na bydgoską Łuczniczkę był wolny i można było podziwiać wyczyny młodych sportowców. Być może właśnie patrzeliśmy na przyszłym reprezentantów Polski, czego z serca Dzieciakom życzymy. Zaciętości i na boisku i chęci zdobycie bramki im nie brakuje i oby tak została na długie lata. Dziękujemy za owocną współpracę i bezpiecznie spędzony czas.

Zabezpieczenie spotkania Tofifest

Tofifest – chyba wielu z nam gdzieś kiedyś nazwa obiła się o uszy. W tym roku zabezpieczaliśmy spotkanie z Maciejem Stuhrem i słuchaczami.

Ścieżka Duchów

Jakieś straszne rzeczy…. bo robiliśmy dużo zdjęć, a na kliszy aparatu w telefonie zapisały się tylko 2 zdjęcia….