Ostatni majowy weekend

Dzięki! 🙂

3. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy

Ostatni weekend maja upłynął pod znakiem niewyobrażalnej siły i piękna. Siły pokonania siebie, jakiej uświadczyło kilka tysięcy uczestników 3. już charytatywnego biegu PKO który odbył sie bydgoskimi ulicami. Trzeci, który mieliśmy przyjemność także zabezpieczać, chociaż nie ukrywamy, był wyjątkowo upalny i wymagający tak od sportowców jak i od służb bezpieczeństwa i porządkowych. W tym roku biegli „dla Weroniki i Kasi” z Fundacji PKO Bank Polski. Mogliśmy podziwiać wyczyny w kilku konkurencjach: rolki na 10 i 21 kilometrów, bieg na 10 km, półmaraton oraz zawody dla dzieci oraz małe zawody przed stadionem Zawiszy.

Trochę muzyki…

Ostatnimi dniami w hali widowiskowo-sportowej OSiR na Rąbinie odbywała się Inowrocławska Wystawa Gospodarcza. Na jej zakończenie, po raz kolejny w naszym województwie, odbył się koncert znanej gwiazdy sceny – Teresy Werner.

Puchar Polski Strongman – Szubin 2018

I weekend zakończył się rywalizacją jednych z najsilniejszych ludzi w Polsce. Zawody składały się z sześciu konkurencji, które y wygrał Tomasz Lademann, 2 miejsce zajął Tomasz Rzymkowski a tuż za nim uplasował się Mariusz Dorawa. Także publiczność była zaangażowana w różne konkurencje. W trakcie rywalizacji prowadzona była zbiórka na rzecz rehabilitacji Julii Iciak z Pińska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *