Ambitna sobota

DuoMedic
5/5 - (1 vote)

Festyn rodzinny „na ratunek 112”

Idealne połączenie zabawy i wiedzy? Chyba takie festyny. Pokazanie, że służby ratownicze nie gryzą, ale też nie mają łatwego powołania. Oby więcej takich akcji, chociaż powinny one dotyczyć także starszych pokoleń, którzy telefonów używają do nagrywania sytuacji, zamiast wezwania pomocy. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, szczególnie SP65 w Bydgoskim Fordonie, za zorganizowanie takiej akcji.

Festyn Dzień Dziecka z dniem Łochowa

W programie były m.in. zawody wyścigów rowerowych dla najmłodszych. Sołectwo zapewniło uczestnikom wiele atrakcji kulinarnych i muzycznych. Rodzice mogli trochę odetchnąć od swoich pociech, gdyż tymi zajęli się animatorzy. Sponsorzy zapewnili moc atrakcji, niespodzianek i zabaw dla wszystkich uczestników, tych młodszych i tych starszych.

46. Ogólnopolski Festiwal Młodzieżowych Orkiestr Dętych

W Inowrocławskiej muszli koncertowej w Parku Solankowym odbyły się koncerty 8 orkiestr dętych na ogólnopolskim festiwalu. Na zakończenie odbył nocny koncert Rudiego Schubertha.

Nocny maraton Kanału Bydgoskiego

Za bydgoską Gwiazdą, wzdłuż Kanału Bydgoskiego, odbyły się biegi na kilku rożnych dystansach. Zaczynając od maratonu, na jego odcinkach kończąc.