Co nowego w DuoMedic?

5/5 - (1 vote)

Transporty medyczne

Już dawno przestaliśmy liczyć kilometry i ilość wykonanych transportów sanitarnych po drogach naszego miasta, kraju czy Europy, Także w tym tygodniu wykonaliśmy ich dziesiątki, także te w kooperacji w innymi służbami jak np. Policja. Chcesz wiedzieć jakie transporty wykonujemy? Zajrzyj tutaj.

Dni Susza

Tak jak w zeszłym roku, mieliśmy okazję zabezpieczać fantastyczną, dwudniową imprezę „Dni Susza”. Weekendowy cykl koncertów i artystycznych spotkań z Mieszkańcami, przyciągnęła tłumy m.in. ze względu na koncert Gosi Andrzejewicz, Grzegorza Wilka, Buenos, Zajefajni czy Jaśko Bonda. Pogoda dopisała, ale od nas też wymagało to większej uwagi, ponieważ długotrwałe działanie słońca może mieć bardzo negatywne skutki (o czym przypominamy). Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, zapewniając przybyłem odpowiednie, bezpieczne warunki do dobrej, rodzinnej zabawy. Jedne z przyjemniejszych zabezpieczeń

Biegi rodzinne im. Antoniego Nawrockiego

W Solcu Kujawskim, już po raz 6 odbyły rodzinne biegi ulicami miasta. Wystartowało ponad 1000 uczestników, w różnych kategoriach wiekowych. Sportowa rywalizacja zaczęła się od najmłodszych uczestników, uczęszczających do przedszkola, na linii startowej ustawiło się ok 200 dzieci. Także ich rodzice i nie tylko dopisali sportowym duchem fair play oraz zaciętością i rywalizacją, ponieważ w biegu głównym liczącym 5 kilometrów wzięło udział ok 400 zawodników. My wykonaliśmy zabezpieczenie medyczne z patrolem rowerowym oraz karetką, dzięki czemu wszyscy bezpiecznie i bez większych ekscesów dotarli do mety gdzie mogli odebrać medale i puchary.

Zabezpieczaliśmy także turniej piłkarski na Orliku przy ulicy Kcyńskiej