Niemiecka logistyka, szybkie BMW i Kozacy z Wybrzeża

szczęśliwie dojechali
5/5 - (2 votes)

Port lotniczy Berlin-Schönefeld

„W ściągnięciu Polki do Polski zaangażowanych zostało mnóstwo osób i instytucji państwowych w tym Konsul w Kairze, Konsulat w Berlinie i konsulat oraz MSZ w Warszawie. Cegiełkę dołożyła także firma DuoMedic która wykonała bardzo złożony logistycznie i operacyjnie transport medyczny Pacjentki z lotniska w Berlinie do jednego z bydgoskich szpitali. Pokazaliśmy iż nie boimy się prawdziwych wyzwań, a ten transport na pewno takowym był. Nie możemy mówić i pisać o wszystkich szczegółach, bo chroni nad tajemnica zawodowa, ale logistycznie było to duże przedsięwzięcie. Po raz kolejny pokazaliśmy iż nie boimy się podejmować nawet tych najtrudniejszych zadań.” – fragment wywiadu z Bartoszem Kalwatem – współwłaścicielem DuoMedic.

City Trail – 8 lipca Trójmiasto

Wczorajsze (8.07.2018r.) zabezpieczenie medyczne w „Trójmieście” ( Wejherowo, Gdynia, Gdańsk) czyli City Trail na trzech dystansach w tym najdłuższy ultramaraton (80 km+, Maraton+ i Półmaraton oraz biegi dla Dzieci). Kilkunastu Uczestników biegu (z 700 startujących) skorzystało z naszej obecności 😃 Od zaburzeń świadomości spowodowanej zaburzeniami elektrolitowymi poprzez liczne otarcia na skutek upadków na trasie oraz wyciągnięcie kleszcza 🙂 Do zobaczenia na kolejnej trasie – pozdrawiam Bartosz Kalwat.

BMW M DRIVE TOUR 2018

Poznań Bednary jest jednym z 5 miast w Europie które organizuje ten festiwal mocy, szybkości, piekielnych zakrętów i umiejętności kierowców. DuoMedic także miał przyjemność zabezpieczać od strony medycznej całe zdarzenie oraz poczuć tę adrenalinę i ryk silników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *