🏆 Asy dla Tomasza Golloba 🏍️ oraz Biała Sobota ⚕️ w Przychodni Rodzinnej Wilczaki

Asy dla Tomasza Golloba
5/5 - (4 votes)

Weekend przeżyliśmy w dość dużych emocjach, myślę że dla całego kraju i wszystkich fanów żużla i Tomasza Golloba. Wspaniała impreza ku czci naszego mistrza. Dodatkowo przeżyliśmy z zaprzyjaźnioną przychodnią Białą Sobotę.

🏆 Asy dla Tomasza Golloba 🏍️

Dawno nie widzieliśmy tak zapełnionych trybun Polonii Bydgoszcz. Cieszy oko i serce widok ludzi, których łączy pasja do żużlu i wielki szacunek do człowieka. Zebrała się śmietanka tego sportu: Tai Woffinden (Wielka Brytania), Artiom Łaguta (Rosja), Emil Sajfutdinow (Rosja), Martin Vaculik (Słowacja), Niels Kristian Iversen (Dania), Peter Kildemand (Dania), Matej Żagar (Słowenia), Antonio Linback (Szwecja), Greg Hancock (USA) oraz zawodnicy z Polski: Dominik Kubera, Przemysław Pawlicki, Janusz Kołodziej, Maciej Janowski, Krzysztof Buczkowski, Bartosz Smektała i Bartosz Zmarzlik. Wygrał Tai Woffinden, przed Bartoszem Zmarzlikiem i Martinem Vaculikiem. Wszystkim bardzo dziękujemy za wspaniałe widowisko i wiele emocji – bo to prawdziwe Asy dla Tomasza Golloba! Niestety nie obyło się też bez naszej interwencji w 7 biegu po zderzeniu i upadku Iversena i Kołodzieja (film YT) – Iversen został zabezpieczony i zabrany z toru oraz przetransportowany karetką systemową (zgodnie z przepisami gdybyśmy my zawieźli należy wstrzymać zawody do powrotu karetki, tak aby była ich odpowiednia ilość na miejscu) do szpitala Jurasza. Niels Kristianowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na tor.

Galeria

Biała Sobota ⚕️ w Przychodni Rodzinnej Wilczaki 🏥

Biała Sobota to akcja placówek medycznych, w których możemy wykonać darmowe badania. Także w naszej partnerskiej Przychodni Rodzinnej Wilczaki s.c. odbyła się w sobotę akcja, w której mogliście Państwo bezpłatnie dokonać pomiaru witaminy D3 u osób dorosłych. Dodatkowo darmowe badanie USG w kierunku chorób tarczycy i tętniaków aorty brzusznej. Na wszystkich przybyłych czekali lekarze, którzy służyli bezpłatną poradą medyczną. Często podczas badań nie mamy z kim zostawić naszych pociech – i tu z niespodzianka przyszedł DuoMedic. Dla najmłodszych było przewidziane zwiedzanie karetki (możecie sprawdzić w naszej galerii, że zawsze to kręci Dzieciaki) oraz bańki mydlane i balony. Dla starszych towarzyszy pacjentów – wyśmienita kawa. Miło spędzony dzień na pomocy ludziom – czyli na wypełnianiu naszej misji.