Szkolenie dla Najmłodszych, Mecze i loteria

karetka DuoMedic
5/5 - (2 votes)

Sport a DuoMedic

O wielu zabezpieczeniach medycznych sportu nie piszemy. Dlaczego? Bo jest ich sporo i także wiele mamy podpisane wiele umów na stałe zabezpieczenia meczy, treningów, zawodów wewnętrznych itp. Obstawialiśmy już chyba każdą dziedzinę sportu i to na różnych boiskach, halach czy salach gimnastycznych lub orlikach. Cieszy nas fakt, że chociaż w taki sposób dokładamy cegiełkę do naszego Polskiego sportu.

Światowy Dzień Zdrowia w Przedszkolu Niepublicznym Bajka

Co raz częściej słyszy się, że Dziecko uratowało komuś życie chociaż, przez same zawiadomienie odpowiednich służb ratunkowych. Oby więcej takich sytuacji. Ale należy pamiętać, że takie rzeczy są możliwe dzięki takim akcją jaka odbyła się z naszym udziałem w Przedszkolu. Dzieciaki uczą się nie tylko o naszej pracy, słuchając z zaciekawieniem jak wygląda, ale także szkolą się z najprostszych rzeczy i zachowań, które mogą uratować komuś życie. To jest pierwszy pozytywny efekt. Drugim najważniejszym jest obycie się z karetką, ze sprzętem ratowniczym, z sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi. Dlaczego? Bo jeśli komuś się zdarzy niestety korzystać z karetki jako pacjent – stress i panika będą dużo mniejsze. Ułatwi leczenie i kontakt między małym poszkodowanym, a lekarzem lub ratownikami. Zachęcamy szkoły i przedszkola do takich szkoleń – nawet jeśli to ma w przyszłości uratować życie chociaż jednej osoby – warto!. Zapraszamy do kontaktu.

Otwórz „sejf pełen nagród” w CH RONDO

Zakończenie dwutygodniowej loterii, której szczegóły możecie poznać na stronie Organizatora, skupiło w około siebie tyle chętnych, że zabezpieczaliśmy je od strony medycznej. Zwycięzcom gratulujemy, a Uczestnikom dziękujemy za stosowanie się do poleceń ratowników.