Majówkowo 2019

zespół MIG
5/5 - (1 vote)

Jak to Polska tradycja głosi… jeśli masz możliwość wziąć jeden dzień wolnego, to weź 3 i masz 10 dni wolnego. 🙂 W tym roku, przypadł najdłuższy układ dni wolnych w maju. Dzięki czemu mieliśmy okazje skorzystać z wielu imprez – i niestety mniejszej ilości słonecznych dni.

Euromajówka na Wyspie Młyńskiej

Wielu Bydgoszczan świętowało 15 w centrum miasta 15 lecie wejścia Polski do Unii Europejskiej. Mieliśmy przyjemność zabezpieczać medycznie całe wydarzenie, które odbyło się pod hasłem pod hasłem „My Europejki, My Europejczycy”. Wśród atrakcji była wspólna fotografia z flagą Unii Europejskiej, pokazy tańców przygotowanych przez bydgoską młodzież czy pyszna zupa. Dziękujemy za stosowanie się do poleceń służb medycznych, dzięki czemu całość imprezy przebiegła sprawnie i bezpiecznie.

„Rodzinny Piknik Majowy” w Janikowie

Trzeciego maja także nieopodal naszego miasta odbył się piknik rodzinny, gdzie było wiele atrakcji dla dzieci tj. malowanie twarzy, zamek dmuchany itp. Ku wielkiej radości Bartka, całość wieńczył koncert disco-polo znanego wszystkim zespołu MIG.

Pochód 3 maja

Zabezpieczaliśmy medycznie obchody uchwalenia Konstytucji 3 maja w naszej Ojczyźnie oraz związany z tym wydarzeniem pochód.

Majówka 2019 we Włocławku

Włocławek zapewnił swoim mieszkańcom, masę wrażeń i bardzo uroczyście spędził ten radosny czas. 2 maja odbył się przemarsz ulicami miasta ze 100 metrową flagą. 3 maja koncert pieśni patriotycznych, który połączył pokolenia. 4 maja rozpoczął się sezon grillowy i radosne obchody, bo w tym roku jest co świętować. Wieczorem odbyły się koncerty: Grzegorza Hyży, Future Folk oraz Jack Da Rule