Jest maj, jest intensywnie

zabezpieczenie medyczne

Jest maj, sezon imprezowy ruszył pełną parą, pomimo, że pogoda tak naprawdę dopisuje dopiero od kilku dni. Także DuoMedic, wykonując swoją podstawową misję transportów medycznych i kręcąc kolejne tysiące kilometrów, zabezpiecza medycznie wszelkiego rodzaju imprezy sportowe, eventy, koncerty itp.

XIV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO PN “SOLO – DUET 2019 – BYDGOSZCZ”

W połowie maja, w weekend 11-12, odbył się w naszym mieście turniej tańca łączący, ze sobą wiele kategorii od Disco, przez Hip-Hop, Jazz na współczesnym kończąc. Sprawiedliwie podzieleni na grupy wiekowe, na parkiecie bydgoskiej HSW Łuczniczka stanęło kilkadziesiąt grup jak i solistów. Całość przebiegła spokojnie, wszyscy cali wrócili do domu, chyba zadowoleni, bo była to fajna forma aktywizacji dla młodzieży, a wielu pozwoliło realizować swoją pasję.

Drugie Mistrzostwa Bydgoszczy w jeździe na rolkach dla dzieci i młodzieży

Kolejna forma aktywnego wypoczynku dla pociech w naszym mieście. Na myślęcińskich trasach widać co raz więcej rolkarzy, dlatego też po raz drugi już odbyły się mistrzostwa naszego miasta, właśnie w tej dziedzinie. Wielu zawodników stawiło się 11 maja na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo Technologicznego, gdzie rywalizowali ze sobą o tytuł mistrza naszego miasta. Fajna impreza, która chyba wypełnia lukę, dla tych którzy lubią aktywność, ale nie biegają, bo dla biegaczy jest sporo imprez i dość często.

Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Kobiet

W ten sam weekend na parkiecie spotkały się także studentki, aby rywalizować na boisku. Piłka ręczna, można by powiedzieć – tak jak siatkówka – to nasz sport narodowy i chociaż nie wywołuje takich emocji jak piłka nożna, to Polska miała w tej dziedzinie wiele sukcesów. Może, któraś z grających Pań kiedyś będzie reprezentowała biało-czerwone barwy na międzynarodowej arenie.