Jest maj, jest intensywnie

zabezpieczenie medyczne
5/5 - (1 vote)

Jest maj, sezon imprezowy ruszył pełną parą, pomimo, że pogoda tak naprawdę dopisuje dopiero od kilku dni. Także DuoMedic, wykonując swoją podstawową misję transportów medycznych i kręcąc kolejne tysiące kilometrów, zabezpiecza medycznie wszelkiego rodzaju imprezy sportowe, eventy, koncerty itp.

XIV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO PN „SOLO – DUET 2019 – BYDGOSZCZ”

W połowie maja, w weekend 11-12, odbył się w naszym mieście turniej tańca łączący, ze sobą wiele kategorii od Disco, przez Hip-Hop, Jazz na współczesnym kończąc. Sprawiedliwie podzieleni na grupy wiekowe, na parkiecie bydgoskiej HSW Łuczniczka stanęło kilkadziesiąt grup jak i solistów. Całość przebiegła spokojnie, wszyscy cali wrócili do domu, chyba zadowoleni, bo była to fajna forma aktywizacji dla młodzieży, a wielu pozwoliło realizować swoją pasję.

Drugie Mistrzostwa Bydgoszczy w jeździe na rolkach dla dzieci i młodzieży

Kolejna forma aktywnego wypoczynku dla pociech w naszym mieście. Na myślęcińskich trasach widać co raz więcej rolkarzy, dlatego też po raz drugi już odbyły się mistrzostwa naszego miasta, właśnie w tej dziedzinie. Wielu zawodników stawiło się 11 maja na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo Technologicznego, gdzie rywalizowali ze sobą o tytuł mistrza naszego miasta. Fajna impreza, która chyba wypełnia lukę, dla tych którzy lubią aktywność, ale nie biegają, bo dla biegaczy jest sporo imprez i dość często.

Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Kobiet

W ten sam weekend na parkiecie spotkały się także studentki, aby rywalizować na boisku. Piłka ręczna, można by powiedzieć – tak jak siatkówka – to nasz sport narodowy i chociaż nie wywołuje takich emocji jak piłka nożna, to Polska miała w tej dziedzinie wiele sukcesów. Może, któraś z grających Pań kiedyś będzie reprezentowała biało-czerwone barwy na międzynarodowej arenie.