TRADYCYJNIE: od średniowiecza, przez Disco Polo do biegania

Ambulans
Dzięki! 🙂

Impreza firmowa na Zamku w Świeciu

Impreza plenerowa jednej z firm. Zabezpieczenie medyczne takich imprez odbywa się przeważnie w malowniczych okolicach, także tutaj ich nie zabrakło, na świeckiej ziemi. Jeśli jakaś firma szuka firmy zabezpieczającej takie imprezy, zapraszamy do kontaktu.

Koncert zespołu MIG w Łabiszynie

20 lipca na stadionie miejskim w Łabiszynie, odbył się koncert zespołu MIG. Jak zwykle w naszej zaprzyjaźnionym miasteczku wiele się dzieje, tym razem był to koncert w ramach całego cyklu „Spotkajmy się na łabiszyńskiej wyspie – Wiosna – Lato 2019”. Zapraszamy do naszych sąsiadów w każda niedzielę lata o godzinie 17 🙂

I tradycyjnie…

…. wracamy na myślęcińskie trasy z CityTrail. 🙂 Pod czujnymi skrzydłami Grupy ParaMed już tradycyjnie zabezpieczamy bydgoskie zmagania biegaczy. Tym razem byłą to trochje inne odmiana bo CityTrail On Tour. Czym się różni? W dwa tygodnie odbywają się biegi w 10 miastach każdego dnia od poniedziałku do piątku. W malowniczych sceneriach leśnych każdy odnajdzie cos dla siebie – 5 kilometrów idealnie pokazuje nasze umiejętności. Oczywiście jak zawsze na tej trasie nie może zabraknąć też konkurencji dla dzieci.